Gençlik Romanları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burned 4. Bölüm

Burned 4. Bölüm Empty Burned 4. Bölüm

Mesaj tarafından Serap^^mmm Salı Şub. 09, 2010 5:22 pm

Stevie Rae

"Are sen emin misin?" Drew yatak Stevie Rae yanında kaygıyla istedi.

"Evet, evet, iyiyim." Olarak hemşire sırtında krem koymak O irratibly yanıtladı.

Drew ikna olmamıştı. "Acı mı?"

"Hayır, kahretsin!, Tamam iyiyim?"

Stevie Rae krem onu yanık stung gibi irkildi.

"Tamam," Drew mırıldandı.

Stevie Rae içini çekti. Dedim, tamam mı? Ben sadece kötü bir ruh halinde, hepsi bu. Neredeyse yeniden öldü üzgünüm bak. "

Çekti onun gözlerinin içine uzun bir süre, bir şey arıyor baktı. Eğer o veya bulunamadı o bilmiyordu. Damn, ama bu çocuk iyi bir poker face vardı. "Acıyor mu?" Sonunda sordu.

Stevie Rae gözlerini kapattı ve onu tapınağa parmaklarını bastırdı. "Hayır, Drew, bu dört köşe." Diye homurdandı.

Diye güldü. "Ben bein 'komik," diye ona baktı değildi.

"Biliyorum, biliyorum," diye gülerek devam etti.

"Stevie Rae! Orada ! Oh, tanrıçası. Iyi misin?" Dallas Stevie Rae yatağına koştu.

"Evet, ben, tamam mı? Tekrar bana sormayın lütfen iyiyim." Nicole Drew sert bir bakış attı Stevie Rae söyledi.

"Tamam. Tanrım, bu zarar olmalı," Dallas mırıldandı.

"Oh, vay be, fark ettin?"

"ne oldunğu tüm öfkelendim?" Dallas gözlerini bir araya geldi.

"Ne bana tüm öfkelendim? Ah, evet, çünkü bugün yakıldı belki üzgün kulüpler. Olduğu gibi, neredeyse dağıldı. Ve, bunun üstüne, benim sözde erkek bakım gibi görünmüyor çok fazla . "

"Ben, Stevie Rae bakım Elbette. Ben sadece -"

Nefes Stevie Rae keskin alımını onu durdurdu. Ama nefes nefese değildi çünkü krem stung - hayır, o alışmak oldu -, o nefes nefese çünkü ona midede doğal olmayan bir sarsıntı hissetti. O nasıl biliyordu bilmiyordu, ama bu Z ve çete sorunlar yaşamaya biliyordu.

NOT:Elimden gediği kadarıyla çevirdim Bilmediğim kelimeler yerine ingilizce olarak kaldı kusura bakmayın artık
Serap^^mmm
Serap^^mmm
Sitenin Starı xD
Sitenin Starı xD

Kadın Kayıt tarihi : 21/12/09
Lakap : Prenses

- Similar topics