Gençlik Romanları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burned'e Dair İpuçları Hakkında Söyleşi!

Burned'e Dair İpuçları Hakkında Söyleşi! Empty Burned'e Dair İpuçları Hakkında Söyleşi!

Mesaj tarafından thedreamer Ptsi Nis. 26, 2010 6:50 pm

"Tamam, İşte Burned hakkında bir teaser(*). İyi bir arkadaşım ve mükemmel bir röpörtajcı olan Teressa Miller ile onun şovuWriting Out Loud'da. Evet- Burned'in bir kısmı Kuzey İskoçya'da geçiyor (aslında Isle of Skye'da) Hayır- Söyleşide cevapladığımdan daha fazlasını cevaplamayacağım.

Keyfinize bakın, ve Sizi seviyorum çocuklar!
P.C"

**Bahsi geçen videoya ulaşmak için PC'nin resmi bloguna bakabilirsiniz.
-link vermek isterdim ama sanırım burada yasak**

(*)teaser: merak uyandırmak amacı ile yapılan reklam. Üzgünüm. daha iyi çeviremedim (:

thedreamer'dan notlar:

* Video'nun alt yazısı olmadığı için size kıt inglizcemle anladığım kadarını anlatayım.

Geçen yıl UK (birleşik krallık)'da ki yayıncısı onu ve Kristin'i küçük bir tura çıkarmış. -İskoçya'da- Biraz araştırma yapmış vs. bununla ilgili bir şeyler anlattı. 39dan fazla ülkede HoN serisinin okunduğunu söyledi. Yanında bir adam var- video’da- sanırım bir tarihçi. Mitolojiyi seviyormuş P.C (: öyle dedi. Mitoloji den aldığı şeyleri değiştirip kendi dünyasını yaratıyormuş.insanların tarih hakkında sevdiği şeyleri kendi dünyasına katmayı seviyormuş. Kendilerini görebilmelerini falan seviyormuş.
(bu videonun ilk 5 dakikası falan (: üzgünüm hepsini izleyecek kadar vaktim yoktu ): )

* Ve videoyu seyredenler görecekler ki, orda “Isle of Skye” denilen yerden bir resim verildi.
Bu kelimeleri bir araştırma motorunda ararsanız muhteşem resimlerle karşılaşacaksınız! sizi temin ederim (:
(ayrıca dikkatimi çeken bir şey daha ; bazı sitelerde "Isle of Skye" için 'büyülü' deniyordu.)

*Çeviri bana aittir!!!

*Kaynak: P.C's Blog

thedreamer
thedreamer
Yeni üye
Yeni üye

- Similar topics